🤩Wizyta fizjoterapeuty w naszej szkole🤩

Dziś, w ramach udziału w ogólnopolskiej akcji „Zdrowo i Sportowo”, a jednocześnie profilaktyki zdrowotnej, gościliśmy w naszej szkole pana Jakuba Broszko- fizjoterapeutę. Głównym celem wizyty było zapoznanie uczniów z tajnikami zawodu fizjoterapeuty oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Nasz gość nie tylko wyczerpująco opowiedział uczniom, na czym polega jego praca, kim są jego pacjenci, ale także zaprezentował sprzęt niezbędny do wykonywania zabiegów fizjoterapeutycznych. Zwrócił szczególną uwagę na konieczność dbania o prawidłową postawę ciała dzieci oraz ich aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie. Uczestnikami spotkania byli uczniowie klas 1-3, którzy w ramach podziękowań przygotowali dla naszego gościa pełne witamin szaszłyki owocowe 🍏🍌🫐🍊oraz przepyszną sałatkę🥗, a także uczniowie klas 7-8, dla których wizyta była z pewnością okazją do poszerzenia wiedzy na temat zawodu fizjoterapeuty, jego ścieżki edukacyjnej czy pozycji na rynku pracy.

Serdecznie dziękujemy panu Jakubowi za wizytę w naszej szkole.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content