„ Aktywny  Dzień Chłopaka”

30 września jest obchodzony Dzień Chłopaka. W tym roku szkolnym uczniowie klas IV-VII Szkoły Podstawowej w Koninie postanowili spędzić go nieco inaczej. W przeddzień święta-29 września , wybrali się pod opieką wychowawców do kręgielni w sali zabaw „Hula Kula” w Rędzinach.
Pobyt w tym miejscu dostarczył im wielu wrażeń. Atrakcją okazała się nie tylko gra w kręgle czy bilard, ale też iście sportowa rywalizacja grup składających się z uczniów różnych klas.
Nasi wychowankowie integrowali się przez cały czas pobytu w kręgielni, a także podczas długiego spaceru do miejsca rozrywki i powrotnego do szkoły. Okazało się, że mają wiele wspólnych upodobań i zainteresowań. Żegnając się ze sobą i nauczycielami, stwierdzili, że taka forma świętowania posiada same zalety- nie tylko przepadają niektóre lekcje, ale też można odreagować szkolny stres ,wykazać się sprawnością fizyczną, lepiej poznać, a nawet nawiązać przyjaźń. Zastanawiali się również, dokąd mogą się wybrać, aby zintegrować się jeszcze bardziej.
Z okazji tego Dnia niezwykłego,
życzymy Wam Chłopcy wszystkiego najlepszego.
Humoru radosnego…
I aby codziennie spotkało Was coś magicznego.

Tekst: mgr Alicja Piwowarczyk


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content