Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w kościele parafialnym Podwyższenia Krzyża Św. w Koninie. Po wspólnej modlitwie uczniowie, nauczyciele, rodzice udali się przed budynek szkoły.

Pan Dyrektor Adam Jaruga powitał Wójta Gminy Rędziny – Pana Pawła Militowskiego, uczniów, rodziców i nauczycieli. W związku z pracami remontowymi szkoły Pan Dyrektor serdecznie podziękował rodzicom, szczególnie Pani Dorocie Olejnik, Pani Edycie Nowojskiej, Radnym – Pani Annie Sadziak, Pani Justynie Kowalczyk, Panu Erykowi Łęgowikowi, emerytowanym Dyrektorom – Pani Alfredzie Benduch, Pani Bożenie Lasak, pracownikom obsługi szkoły – Pani Gabrieli Ciępce i Pani Joannie Budzisz za zaangażowanie, okazane wsparcie, pomoc w przygotowanie szkoły do zajęć. Pan Dyrektor życzył uczniom zapału do nauki i wielu sukcesów.

Następnie Pan Wójt powitał uczniów, przypomniał zebranym o tragicznym wrześniu 1939 r., prosił o pamięć o pomordowanych w czasie II wojnie światowej, docenianie daru pokoju, podziękował rodzicom za ich pracę dla dobra szkoły, wręczył kwiaty Przewodniczącej Rady Rodziców – Pani Dorocie Olejnik, uczniom życzył owocnej nauki i radości w nowym roku szkolnym.

Pan Dyrektor Adam Jaruga przedstawił wychowawców klas i nowo zatrudnionych nauczycieli, po czym uczniowie udali się do pięknie odnowionych sal na pierwsze powakacyjne spotkanie z wychowawcami.

Życzymy udanego roku szkolnego!! 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content