❤️Bieg w Piżamach- Obudź w sobie anioła❤️

Niespełna trzy tygodnie temu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w drugiej edycji ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Bieg w Piżamach- Obudź w sobie anioła”. Akcji, która dla naszych uczniów była swoistą lekcją solidarności z onkologicznie chorymi dziećmi. To dzień, który miał także zwrócić uwagę na kształtowanie zachowań prozdrowotnych oraz profilaktykę badań wśród dzieci. To lekcja życzliwości, troski o innych, bezinteresownej pomocy zorganizowana przez Fundację GDY LICZY SIĘ CZAS.

Jest nam niezmiernie miło, iż dzięki ogromnemu zaangażowaniu, otwartym sercom naszych uczniów, jak też nauczycieli i pracowników udało nam się uzbierać kilkaset złotych na rehabilitację dzieci po chorobie nowotworowej, które przekazane zostały na konto Organizatora. Czujemy dumę, ponieważ mogliśmy dołożyć malutką cegiełkę do szczęścia tym najbardziej potrzebującym.

Koordynatorzy: p. Sylwia Banaś, p. Dominik Glica

biegwpiżamach

gdyliczysięczas

dzieńwpiżamach


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content