„Zainspirowani Twórczością Marii Konopnickiej”

   Miło nam, iż   konkurs zorganizowany w Szkole Podstawowej im. M. Konopnickiej w Koninie wzbudził  tak  duże  zainteresowanie uczniów i nauczycieli polonistów z terenu województwa śląskiego. Napłynęły do nas prace z 19 szkół z naszego województwa: Katowic, Tarnowskich Gór, Bytomia, Skoczowa, Ustronia, Lędzin, Tych, Truskolasów, Starego Cykarzewa, Poczesnej, Kamienicy Polskiej, Biskupic, Słowika oraz  Rędzin( ZSP nr 2). Dziękujemy  za udział w konkursie oraz  przygotowanie tekstów literackich  odznaczających się wysokim poziomem językowym i merytorycznym. 

                                                  LAUREACI        

                                                Kategoria I-III

I miejsce:  Lena Włodek, Szkoła Podstawowa w Biskupicach

                   Nauczyciel opiekun: mgr Małgorzata Wiśniewska –Cabała

II miejsce: Ewa Marek, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słowiku

                   Nauczyciel opiekun: mgr Monika Matysiak

                   Nadia Chobot , Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2 w Rędzinach

                   Nauczyciel opiekun: mgr Joanna Kmiecik

III miejsce: Dominik Depczyński, Szkoła Podstawowa  im. M. Konopnickiej w Bytomiu

                        Nauczyciel opiekun: mgr Renata Księżopolska

                                                        Kategoria IV-VI

I miejsce:  Aleksandra Marczyk, Szkoła Podstawowa nr 12 w Tarnowskich Górach

                  Nauczyciel opiekun: mgr Edyta Kowalska   

II miejsce:  Antonina Holeksa, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustroniu               

                   Nauczyciel opiekun :mgr Aleksandra Przeźmińska 

                     Zofia Górniak , Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej

                     Nauczyciel opiekun : mgr Agnieszka Gołda

 III miejsce: Krzysztof Pałka, Szkoła Podstawowa nr 32  im. 1 Pułku Strzelców Bytomskich

                                                   w Bytomiu

                      Nauczyciel opiekun : mgr Ewa Gładyszewska

                      Julia Żołneczko, Szkoła Podstawowa  nr 3 im. J.Ch. Ruberga w Lędzinach

                      Nauczyciel opiekun : mgr Ewa Kosteczko

                      Damian Olejnik, Szkoła  Podstawowa im. M. Konopnickiej w Koninie

                      Nauczyciel opiekun : mgr Agnieszka Górniewicz

  Nagroda Specjalna :Aleksander Kolasa, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustroniu               

                                   Nauczyciel opiekun :mgr Aleksandra Przeźmińska 

Wyróżnienia:

 Julia Krzakowska, Szkoła Podstawowa im. M. Kacprzaka  w Starym Cykarzewie

Nauczyciel opiekun : mgr  Wioletta Rachwalik

Martyna Kotowska , Szkoła  Podstawowa im. M. Konopnickiej w Koninie

 Nauczyciel opiekun : mgr Agnieszka Górniewicz

Maja Kuboszek, Szkoła Podstawowa nr 8 im. Krystyny Bochenek w Skoczowie

Nauczyciel opiekun : mgr Monika Szczyrba

Wiktoria Mlicka, Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustroniu

Nauczyciel opiekun : mgr Aleksandra Przeźmińska 

Wiktor Ronke, Szkoła Podstawowa  nr 10 im .M. Curie- Skłodowskiej w Katowicach

Nauczyciel opiekun : mgr Katarzyna Kołodziej-Białas

Wiktor Wawer, Szkoła Podstawowa im. G. Morcinka w Poczesnej

Nauczyciel opiekun : mgr  Magdalena Wąsińska

                                                 Kategoria VII-VIII

I miejsce: Wanda Biedroń, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Powstańców Śląskich w Tychach

                  Nauczyciel opiekun : mgr Krystyna Ptasińska

II miejsce: Zofia Woźniczka, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi  nr 13

                  w Tarnowskich Górach

                  Nauczyciel opiekun : mgr Dorota Łazaj

                 Wiktoria Pilecka , Szkoła Podstawowa  im. S. Ligonia w Truskolasach

                 Nauczyciel opiekun : mgr Grażyna Kołacz

III miejsce: Hanna Kręcisz, Szkoła Podstawowa  nr 18 im. K. Miarki w Katowicach

                    Nauczyciel opiekun: dr  Monika Jacenik

                    Dominik Trzciński , Szkoła Podstawowa im M. Konopnickiej w Koninie

                   Nauczyciel opiekun : mgr Alicja Piwowarczyk

Wyróżnienia:

                   Szymon Roszak, Szkoła Podstawowa  im. S. Ligonia w Truskolasach

                   Nauczyciel opiekun : mgr Grażyna Kołacz

                   Emilia Chojnacka, Szkoła Podstawowa im M. Konopnickiej w Koninie

                  Nauczyciel opiekun : mgr Alicja Piwowarczyk

    Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom  życzymy nieustannego rozwijania literackich pasji, owocnych poszukiwań twórczych  oraz   sukcesów w kolejnych konkursowych zmaganiach.

Nagrody oraz dyplomy dla uczestników, a także podziękowania dla opiekunów  zostaną przekazane  drogą pocztową.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content